Özkan Av - Uygun Fiyat,Bol Seçenek
Yeni Üye  Yeni Üyelik   |   Üye Girişi  Giriş Yap
Sepet Sepetinizde
(0) ürün var
Toplam:0,00 TL
    
 
       
   Mevzuat  
   Banka Hesaplarımız  
 

Kargo & İadeler

Teslimat süresi

Havale ile yaptığınız ödemelerde alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçildiği zamandır. Kesinleşen siparişleriniz normal koşullarda maksimum 1-3 iş günü içerisinde size ulaştırılacaktır. Resmi tatil günlerinde vereceğiniz siparişler ise, tatili izleyen ilk iş günü içinde işleme konulacaktır. Teslimatın uzaması durumunda ise size, üyelik bilgileriniz kullanılarak ulaşılacağından bu bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olunuz.

Normal şartlarda ozkanav.com'dan yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde e-mail'ini takip eden (en geç) 2 iş günü içerisinde siparişte belirttiğiniz teslimat türü ile ulaştırılır. Siparişinizin teslimatı için henüz bir saat seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Haftasonu Siparişleri

Cumartesi günü 13.00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Çarşamba gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Teslimat ücreti

Müşterilerimizin verdiği tüm siparişlerin sitemizde belirtilen miktar ve üstü olanların teslimat ücreti tarafımızdan karşılanır. Bu limitin altında kalan siparişlerin tümünün teslimat tutarı Müşterilerimizin kendilerine aittir. Kargo ücretlendirmesi aşağıdaki gibi olacaktır

Dosya : 5.00 TL+Kdv

01-10 Ds/Kg : 8.50 TL+Kdv

11-15 Ds/Kg : 12.50 TL+Kdv

16-25 Ds/Kg : 16.50 TL+Kdv

26-30 Ds/Kg : 20.50 TL+Kdv

31 Ds/Kg ve üzeri : 13.50TL+0.40TL+Kdv Türkiye geneli adrese teslim ücretleridir.

Teslimat adresi değişikliği

Teslim edilmesini istediğiniz adres değiştiği takdirde yeni adres bilgisini ozkanav@ozkanav.com adresine e-posta ile veya telefonla bildirirseniz, firmamız kargo şirketi ile görüşüp ürününüzün yeni adrese teslimini sağlayacaktır.

Teslimat garantisi

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından şirketimiz garantisi ile size teslim edilecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması

Ürününüzün hasarlı teslim edilmesi halinde, telefonla saat 09.00 - 17.00 arası yada durumu anlatan bir e-postayı ozkanav@ozkanav.com 'a 7 gün içinde gönderdiğinizde gerekli işlemler yapılıp ürününüz değiştirilecektir. Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.Ürününüzü teslim alırken paketin hasarlı olup olmadığına dikkat ediniz ve eğer hasarlı ise teslim almayınız.

İade talep ediyorum ne yapmalıyım?

Müşterilerimizin herhangi bir sebep belirtmeksizin 7 gün içinde iade yapma hakları vardır. Fakat böyle bir durumda ürünler eksiksiz, hasarsız ve kullanılabilir durumda olmalıdır. Bu tip iadelerde gönderim için kargo ücreti (Gidiş-Dönüş)karşı tarafa aittir.
 
 
İade durumunda iade tutarı ne zaman hesabıma yatacak?
 

İade başvurunuz en geç 3 gün içerisinde işleme alınır. İade başvurunuz sonrası süreç ve işlemler konusunda sizinle iletişime geçilecektir. 
Firmamızdan alışveriş yapan müşteriler bu şartları kabul etmiş sayılır.
 
Özkan Av Balık Malzemeleri